Čelo postele typu ušák 163x23x118/128 cm textil [3117968]
Kód: 3117964 3117968 3117963 3117967 3117962 3117966 3117965 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311134
ZDARMAZDARMA
3312810
ZDARMAZDARMA
3311319
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3311314
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Odolný materiál: Tkanina má jednoduchý a čistý vzhled a je prodyšná a odolná.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: textil (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 163 x 23 x 118/128 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 163 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 163 x 23 x 118/128 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 22.15 kg |
-1.png)