Čelo postele typu ušák 163x23x118/128 cm samet [3117734]
Kód: 3117732 3117731 3117730 3117735 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3312163
ZDARMAZDARMA
3313870
ZDARMAZDARMA
3311961
ZDARMAZDARMA
3314508
ZDARMAZDARMA
3311956
ZDARMAZDARMA
3311134
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele typu ušák se pyšní stylovým designem a dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled. Navíc se skvěle hodí do jakékoli ložnice.
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní tkanina, která se vyznačuje hustými rovnoměrně střiženými vlákny. Sametová tkanina je mimořádně hebká a příjemná na dotek.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: samet (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 163 x 23 x 118/128 cm (Š x H x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavové čelo
- 2x ucho
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 163 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 163 x 23 x 118/128 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 21.25 kg |
-1.png)