Čelo postele 132 x 3 x 81 cm masivní borovice [819216]
Kód: 819216 819219 819217 819215 819218 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3313866
ZDARMAZDARMA
3314508
ZDARMAZDARMA
3310903
ZDARMAZDARMA
3309971
ZDARMAZDARMA
3313021
Detailní popis produktu
Toto dřevěné čelo postele se stylovým designem skvěle doladí vzhled vaší postele a bude se krásně vyjímat v každé ložnici.
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Rustikální kouzlo: Čelo postele vnese do vašeho pokoje rustikální atmosféru, která napomáhá příjemnější relaxaci. Uklidňující účinek dřevěného postelového čela promění každou ložnici či pokoj pro hosty v oázu klidu a zároveň prostor oživí svým přírodním šarmem.
- Pohodlná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Rozměry: 132 x 3 x 81 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 132 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 132 x 3 x 81 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 5.98 kg |
-1.png)