Čelo postele s LED 163 x 16 x 78/88 cm samet [3123532]
Kód: 3123530 3123529 3123528 3123533 3123531 3123532 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311134
ZDARMAZDARMA
3312163
ZDARMAZDARMA
3313870
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3309970
ZDARMAZDARMA
3311319
Detailní popis produktu
Toto klasické LED čelo postele se stylovým designem dodá vašemu rámu postele úžasný moderní nádech a skvěle se hodí do každé ložnice.
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní tkanina, která se vyznačuje hustými rovnoměrně střiženými vlákny. Sametová tkanina je mimořádně hebká a příjemná na dotek.
- Barevné LED osvětlení: Rozveselte svůj potemnělý pokoj barevnými LED světly!
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
- LED pásek je možné přestřihnout: Tento flexibilní LED pásek lze upravit na potřebnou délku. Symbol nůžek naznačuje, kde lze pásek bezpečně přestřihnout, aniž by došlo k jeho poškození.
Poznámka:
- Stříhat lze pouze v místě označeném symbolem nůžek a pouze část s USB bude nadále fungovat jako dříve.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.
- Čelo postele:
- Materiál: samet (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 163 x 16 x 78/88 cm (Š x H x V)
- LED pásek:
- Délka (každý): 55 cm
- Napětí: DC 5 V
- Délka USB kabelu: 150 cm
- Délka napájecího kabelu: 30 cm
- Stupeň krytí: IP65
- Symbol nůžek v místě stříhání
- Balení obsahuje:
- 1x čelo postele typu ušák
- 2x LED pásek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 163 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 163 x 16 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Délka (každý): | 55 cm |
| Napětí: | DC 5 V |
| Délka USB kabelu: | 150 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 30 cm |
| Stupeň krytí: | IP65 |
| Hmotnost: | 10.85 kg |
-1.png)