Čelo postele s LED 220x18,5x103,5 cm kompozitní dřevo [837374]
Kód: 837372 837373 837374 837375 837376 837377 857694 857695 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311314
ZDARMAZDARMA
3312810
ZDARMAZDARMA
3309970
ZDARMAZDARMA
3310815
ZDARMAZDARMA
3310822
Detailní popis produktu
Toto klasické LED čelo postele se stylovým designem dodá vašemu rámu postele úžasný moderní nádech a skvěle se hodí do každé ložnice.
- Odolný materiál: Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
- RGB LED světla: Čelo postele je vybaveno zářivými RGB LED světly. Různé přizpůsobitelné nabídky vám umožní snadno změnit barvu světel nebo dokonce i nastavit světla tak, aby se přizpůsobila automaticky. Tato LED světla nejen podtrhují moderní vzhled postelového čela, ale také mu dodávají na módním půvabu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
- Stabilní horní část: Horní část postelového čela s úložným prostorem se skvěle hodí pro vystavení vašich dekorativních předmětů, zarámovaných fotografií a budíků.
Je dobré vědět:
- Balení obsahuje pouze čelo postele s LED. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Produkt je vybaven USB konektorem, který vyžaduje certifikovaný zdroj napájení 5V USB (není součástí dodávky).
Varování:
- Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry: 220 x 18,5 x 103,5 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 220 cm |
| Hloubka: | 18.5 cm |
| Výška: | 103.5 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry: | 220 x 18,5 x 103,5 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
| Hmotnost: | 31.5 kg |
-1.png)