Čelo postele 138,5 x 3 x 81 cm masivní borovice [819119]
Kód: 819117 819118 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3314548
ZDARMAZDARMA
3314503
ZDARMAZDARMA
3314569
ZDARMAZDARMA
3313870
ZDARMAZDARMA
3314499
Detailní popis produktu
Toto klasické dřevěné čelo postele se stylovým designem skvěle doladí vzhled vaší postele a bude se krásně vyjímat v každé ložnici.
- Prémiový materiál: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Rustikální kouzlo: Čelo postele vnese do vašeho pokoje rustikální atmosféru, která napomáhá příjemnější relaxaci. Uklidňující účinek dřevěného postelového čela promění každou ložnici či pokoj pro hosty v oázu klidu a zároveň prostor oživí svým přírodním šarmem.
- Pohodlná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Rozměry: 138,5 x 3 x 81 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 138.5 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 138,5 x 3 x 81 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 5.93 kg |
-1.png)