Čelo postele 145,5 x 4 x 100 cm masivní borovice [817990]
Kód: 817994 817992 817993 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311314
ZDARMAZDARMA
3312250
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3313021
ZDARMAZDARMA
3312810
Detailní popis produktu
Toto dřevěné čelo postele se stylovým designem skvěle doladí vzhled vaší postele a bude se krásně vyjímat v každé ložnici.
- Prémiový materiál: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Rustikální kouzlo: Čelo postele vnese do vašeho pokoje rustikální atmosféru, která napomáhá příjemnější relaxaci. Uklidňující účinek dřevěného postelového čela promění každou ložnici či pokoj pro hosty v oázu klidu a zároveň prostor oživí svým přírodním šarmem.
- Pohodlná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Rozměry: 145,5 x 4 x 100 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 145.5 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 145,5 x 4 x 100 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 7.14 kg |
-1.png)