Čelo postele 96 x 4 x 100 cm masivní borovice [818604]
Kód: 818604 818602 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3310904
ZDARMAZDARMA
3309970
ZDARMAZDARMA
3311319
ZDARMAZDARMA
3322075
ZDARMAZDARMA
3311314
ZDARMAZDARMA
3312810
ZDARMAZDARMA
3312163
ZDARMAZDARMA
3314503
ZDARMAZDARMA
3313860
ZDARMAZDARMA
3314508
Detailní popis produktu
Toto dřevěné čelo postele se stylovým designem skvěle doladí vzhled vaší postele a bude se krásně vyjímat v každé ložnici.
- Prémiový materiál: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- Design s dřevěnými lamelami: Čelo postele má zajímavý design s dřevěnými lamelami, takže v pokoji ponechává lepší průchod světlu a zároveň dodává ložnici moderní charakter.
- Pohodlná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Toto čelo je určeno výhradně pro použití s našimi specifickými rámy postelí a není kompatibilní s jinými rámy postelí.
- Materiál: masivní borové dřevo
- Rozměry: 96 x 4 x 100 cm (Š x H x V)
- Montáž nutná: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 96 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá, světlé dřevo, šedá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Rozměry: | 96 x 4 x 100 cm (Š x H x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 4.15 kg |
-1.png)