Náhradní čelo postele 90 cm ocel a kompozitní dřevo [4100286]
Kód: 4100286 4100237 4100335 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3313021
ZDARMAZDARMA
3312250
ZDARMAZDARMA
3313870
ZDARMAZDARMA
3312163
ZDARMAZDARMA
3311961
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá postelovému rámu ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Robustní kovová konstrukce: Čelo postele je vyrobeno z oceli. Ocel je mimořádně tvrdý a pevný materiál, který se vyznačuje výjimečnou robustností a stabilitou. Práškové lakování vytváří na oceli ochrannou vrstvu proti opotřebení.
- Robustní a stabilní nohy: Kovové nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Poznámka:
- Čela s kulatými trubkami jsou vhodné pouze pro postele s kulatými trubkami z našeho obchodu.
- Materiál: Ocel, dřevěné podlahy
- Celkové rozměry: 95 x 100 cm (Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 90 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 95 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | světlé dřevo, tmavé dřevo |
| Materiál: | Ocel, dřevěné podlahy |
| Celkové rozměry: | 95 x 100 cm (Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 90 cm |
| Hmotnost: | 7.6 kg |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
| Rozměr balení 1: | 44.1 x 8.9 x 111.5 cm |
-1.png)