Náhradní čelo postele 80 cm kompozitní dřevo a ocel [4106770]
Kód: 4106819 4106770 4106868 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3322192
ZDARMAZDARMA
842689
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3311135
ZDARMAZDARMA
3311314
ZDARMAZDARMA
3311241
ZDARMAZDARMA
3311229
Detailní popis produktu
Toto stylové čelo skvěle doladí vzhled vaší postele a bude se krásně vyjímat v každé ložnici.
- Stabilní a odolný materiál: Kompozitní dřevo je trvanlivý a stabilní materiál s hladkým povrchem, který je odolný vůči vlhkosti, kroucení a štěpení, takže se jedná o spolehlivou volbu pro různé projekty.
- Robustní rám: Pevný rám: toto čelo postele je vyrobeno z robustního ocelového rámu, který poskytuje zvýšenou pevnost a odolnost a zajišťuje bezpečné a stabilní uchycení postele.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
- Průmyslový styl: Přidejte do svého současného interiéru okouzlující industriální styl. Dodá vaší ložnici design inspirovaný starými továrnami a průmyslovými prostory.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Čela postele s hranatými trubkami jsou vhodná pouze pro postele s hranatými trubkami z našeho obchodu.
- Materiál: Konstrukční dřevo a ocel
- Celkové rozměry: 85,5 x 3 x 91,5 cm (D x Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 80 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 85.5 cm |
| Výška: | 91.5 cm |
| Barva: | světlé dřevo, tmavé dřevo |
| Materiál: | Konstrukční dřevo a ocel |
| Vhodná šířka matrace: | 80 cm |
| Hmotnost: | 5.45 kg |
| Celkové rozměry: | 85,5 x 3 x 91,5 cm (D x Š x V) |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
-1.png)