Čelo postele 2 ks 90x5x78/88 cm umělá kůže [345976]
Kód: 345972Související produkty
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3311134
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3311314
ZDARMAZDARMA
3310822
ZDARMAZDARMA
3281079
ZDARMAZDARMA
3309970
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá rámu vaší postele ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Odolná umělá kůže: Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Je odolná vůči skvrnám, takže se snadno čistí vlhkým hadříkem. Hladký povrch dodává posteli luxusní vzhled a krásu pravé kůže.
- Stabilní a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a odolnost.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Elegantní design: Nýty podél okrajů umocňují klasickou krásu čalouněného čela postele.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete odpovídající rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 180 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | 8720287148166 |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | Umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo |
| Celkové rozměry: | 180 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 10.7 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
-1.png)