Čela postele 160x5x78/88 cm samet [345960]
Kód: 345960 345959 345963 345962 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311956
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3311135
ZDARMAZDARMA
3313659
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3312251
ZDARMAZDARMA
3322036
ZDARMAZDARMA
3312334
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá rámu vaší postele ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní látka, která se vyznačuje hustým vlasem rovnoměrně střižených vláken s hladkým vlasem. Sametová látka se vyznačuje výrazným měkkým pocitem, díky kterému je příjemná na dotek.
- Pevné a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Elegantní design: Nýty podél okrajů umocňují klasickou krásu čalouněného čela postele.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete odpovídající rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Samet (100% polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 160 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | Samet (100% polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo |
| Celkové rozměry: | 160 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 9.35 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
-1.png)