Čelo postele 100x7x118/128 cm látkové [3116661]
Kód: 3116660 3116664 3116659 3116663 3116658 3116662 3116661 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3312168
ZDARMAZDARMA
3310822
ZDARMAZDARMA
3313021
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3311134
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá vaší posteli ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Odolná látka: Látka má jednoduchý a čistý vzhled, je prodyšná a odolná.
- Pevné a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. Vhodné rámy a matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Látka (100% polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 100 x 7 x 118/128 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevotříska + syntetický textil |
| Celkové rozměry: | 100 x 7 x 118/128 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 11.85 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
-1.png)