Čelo postele 2 ks 100x5x78/88 cm textil [345988]
Kód: 345986 345990 345985 345989 345984 345988 345987 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3311319
ZDARMAZDARMA
3313866
ZDARMAZDARMA
3311956
ZDARMAZDARMA
3311961
ZDARMAZDARMA
3311134
ZDARMAZDARMA
3322075
ZDARMAZDARMA
3313860
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá vašemu rámu postele ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Odolná látka: Látka má jednoduchý a čistý vzhled, je prodyšná a odolná.
- Stabilní a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Elegantní design: Nýty podél okrajů umocňují klasickou krásu čalouněného čela postele.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. Vhodné rámy a matrace si můžete prohlédnout v našem obchodě.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Látka (100% polyester), dřevěné podlahy, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 200 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | Látka (100% polyester), dřevěné podlahy, masivní modřínové dřevo |
| Celkové rozměry: | 200 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 11.2 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
-1.png)