Čelo postele 140 cm ocel a kompozitní dřevo [4100291]
Kód: 4100242 4100340 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3208203
ZDARMAZDARMA
3310822
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3310904
ZDARMAZDARMA
3311314
ZDARMAZDARMA
3311134
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá postelovému rámu ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Robustní kovová konstrukce: Čelo postele je vyrobeno z oceli. Ocel je mimořádně tvrdý a pevný materiál, který se vyznačuje výjimečnou robustností a stabilitou. Práškové lakování vytváří na oceli ochrannou vrstvu proti opotřebení.
- Robustní a stabilní nohy: Kovové nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám postelové čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat televizi v naprostém pohodlí.
Je dobré vědět:
- Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky.
- Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Poznámka:
- Čela s kulatými trubkami jsou vhodné pouze pro postele s kulatými trubkami z našeho obchodu.
- Materiál: Ocel, dřevěné podlahy
- Celkové rozměry: 146 x 100 cm (Š x V)
- Vhodná šířka matrace: 140 cm
- Nutná montáž: Ano
- Poznámka: Pro montáž použijte šrouby M6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 146 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | světlé dřevo, tmavé dřevo |
| Materiál: | Ocel, dřevěné podlahy |
| Celkové rozměry: | 146 x 100 cm (Š x V) |
| Vhodná šířka matrace: | 140 cm |
| Hmotnost: | 11.35 kg |
| Nutná montáž: | Ano |
| Poznámka: | Pro montáž použijte šrouby M6 |
| Rozměr balení 1: | 43.9 x 9.9 x 111.2 cm |
-1.png)