Čelo postele 90x5x78/88 cm textil [346418]
Kód: 346418 346422 346417 346421 346416 346420 346419 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3312810
ZDARMAZDARMA
3281079
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3208196
ZDARMAZDARMA
3313017
ZDARMAZDARMA
3310815
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá vašemu postelovému rámu kompletní vzhled a skvěle se hodí do jakékoli ložnice.
- Odolný materiál: Tkanina má jednoduchý a čistý vzhled a je prodyšná a odolná.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy poskytují mimořádnou pevnost a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele si můžete podle potřeby nastavit do požadované výšky.
- Výtečná opora: Při sezení na posteli vám čelo poskytne vynikající oporu pro záda, abyste si mohli číst nebo sledovat filmy v naprostém pohodlí.
Poznámka:
- Balení obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete rovněž vhodné rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: textil (100% polyester), kompozitní dřevo, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 90 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | dřevo + syntetický textil |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Rozměry: | 90 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 5.95 kg |
-1.png)