Čelo postele 144x5x118/128 cm sametové [3116240]
Kód: 3116242 3116241 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3309971
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3312810
ZDARMAZDARMA
3310822
ZDARMAZDARMA
3309970
ZDARMAZDARMA
3313012
ZDARMAZDARMA
3313017
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá rámu vaší postele ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Měkký samet: Samet je měkká, luxusní látka, která se vyznačuje hustým vlasem rovnoměrně střižených vláken s hladkým vlasem. Sametová látka se vyznačuje výrazným měkkým pocitem, díky kterému je příjemná na dotek.
- Pevné a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Elegantní design: Nýty podél okrajů umocňují klasickou krásu čalouněného čela postele.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete odpovídající rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Samet (100% polyester), dřevěné podlahy, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 144 x 5 x 118/128 cm (Š x H x V)
- Rozměry (každý): 72 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 144 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | kov + textil |
| Celkové rozměry: | 144 x 5 x 118/128 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
| Rozměry (každý): | 72 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V) |
-1.png)