Čela postele 2 ks 72 x 5 x 78/88 cm umělá kůže [345796]
Kód: 345793 345792 345796 345794 345797 Zvolte variantuSouvisející produkty
ZDARMAZDARMA
3312333
ZDARMAZDARMA
3311314
ZDARMAZDARMA
3322075
ZDARMAZDARMA
3310904
ZDARMAZDARMA
3313021
Detailní popis produktu
Toto klasické čelo postele se stylovým designem dodá vaší posteli ucelený vzhled a hodí se do každé ložnice.
- Odolná umělá kůže: Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Je odolná vůči skvrnám, takže se snadno čistí vlhkým hadříkem. Hladký povrch dodává posteli luxusní vzhled a krásu pravé kůže.
- Robustní a stabilní nohy: Dřevěné nohy zajišťují stabilitu a stabilitu.
- Nastavitelná výška: Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
Poznámka:
- Dodávka obsahuje pouze čelo postele. Rám postele a matrace nejsou součástí dodávky. V našem obchodě najdete odpovídající rámy a matrace.
- Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Materiál: Umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo
- Výplňový materiál: Pěna
- Celkové rozměry: 144 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Opěrky a čela k postelím |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 144 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | Umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), dřevěné pryskyřice, masivní modřínové dřevo |
| Celkové rozměry: | 144 x 5 x 78/88 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Výplňový materiál: | Pěna |
-1.png)