Budsorovatelné zastřešení Zelená a bílá 500 × 350 cm [3331581]
Kód: 3331581Detailní popis produktu
Tato moderní výsuvná markýza skvěle kombinuje funkčnost s designem a přináší univerzální stín do vašich venkovních prostor. S čistými liniemi a minimalistickým stylem nabízí jednoduché řešení pro regulaci slunečního světla na terasách nebo zahradách. Kombinace zelené a bílé dodává svěží nádech, který se hodí do různých venkovních prostředí a zkrášlí vaši terasu, balkon nebo zahradu s přehledem moderní elegance.
- Kvalitní materiály: Tato markýza je vyrobená ze 100% polyesteru a silného hliníkového rámu, což zajišťuje trvalé řešení proti slunci. Polyester je odolný a vypadá hezky, zatímco hliníkový rám dodává stabilitu, takže zvládne různé povětrnostní podmínky.
- Odolnost proti korozi a blednutí: Konstrukce vydrží, materiály se neblednou, takže nemusíte mít strach, že markýza ztratí své jasné barvy nebo pevnost. Tím se zajišťuje, že markýza vypadá stále svěže a hezky, jak se mění roční období.
- Výhody odolnosti vůči počasí: Dělá z markýzy ochranu před deštěm a větrem, takže je ideální i na nepříznivé počasí. To činí vaše venkovní prostory použitelnějšími, aniž by se ohrozil její vzhled nebo spolehlivost.
- Ochrana proti UV záření a pohodlí: Tkanina chrání před UV zářením a poskytuje útulný stín, ideální pro hostění přátel nebo lenošení na slunci.
- Manuální nastavitelnost: Díky manuálnímu mechanismu si můžete snadno nastavit stín podle potřeby. Markýzu tak vy nastavíte přesně tak, jak vám to vyhovuje.
- Barva: Zelená a bílá
- Materiál: Polyester a hliník
- Celkové rozměry: 500 x 350 x 165 cm (D x Š x V)
- Materiály odolné proti UV záření
- Odolné
- Zasouvací
- Provozní mechanismus: Ruční ovládání
- Požadováno montáž: Ano
- Dodávky:
- 1 x látka markýzy: 480 x 345 x 20 cm (D x Š x V)
- 1 x rám markýzy: 500 x 350 x 165 cm (D x Š x V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné markýzy |
|---|---|
| EAN: | 8721158819406 |
| Šířka: | 350 cm |
| Hloubka: | 500 cm |
| Výška: | 165 cm |
| Barva: | bílá/zelená |
| Materiál: | plast + hliník |
| Hmotnost: | 36.1 kg |
| Požadováno montáž: | Ano |
| Celkové rozměry: | 500 x 350 x 165 cm (D x Š x V) |
| Provozní mechanismus: | Ruční ovládání |
| 1 x látka markýzy: | 480 x 345 x 20 cm (D x Š x V) |
| 1 x rám markýzy: | 500 x 350 x 165 cm (D x Š x V) |
| Rozměr balení 1: | 25.2 x 23.6 x 173.9 cm |
| Rozměr balení 2: | 39.7 x 14.7 x 41 cm |
-1.png)