Box spring postel s matrací 90x220 cm samet [3318394]
Kód: 3318394Detailní popis produktu
Používejte tuto postel s pružinovým matrací a užijte si klidný noční spánek! Nabízí maximální relaxaci a příjemný spánek.
- Měkký a pohodlný materiál: Sametová tkanina má měkký a hladký povrch, který poskytuje příjemný pocit na pokožce a přináší vám teplo a maximální pohodlí.
- Matrace s taštičkovými pružinami: Tato matrace s taštičkovými pružinami má jednotlivé taštičkové pružiny, které pracují nezávisle a poskytují personalizovanou oporu reagující pouze na tlak v každé oblasti. Tato konstrukce zabraňuje „srolování“ a snižuje přenos pohybu ve srovnání s tradičními matracemi s otevřenými pružinami. Každá taštičková pružina podpírá tělo individuálně.
- Všestranné čelo: Tato postel je dodávána s čelem, které poskytuje vynikající oporu zad, když se v posteli posadíte a čtete si nebo sledujete televizi, a zároveň slouží jako dekorativní prvek. Čelo postele je výškově nastavitelné dle vašich preferencí.
- Pohodlná vrchní matrace: Tato vrchní matrace zvyšuje oporu a pohodlí díky svému měkkému a prodyšnému povrchu a zároveň prodlužuje životnost vaší matrace. Jeho odnímatelný potah umožňuje snadné praní, takže údržba je hračka.
- Lamelový rošt pro optimální oporu: Rám postele je vybaven lamelovým roštem pro oporu a prodyšnost matrace.
Dobré vědět:
- Z hygienických důvodů nelze matraci vrátit, pokud byl obal otevřen nebo odstraněn.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Rám postele s čelem:
- Materiál: samet (100% polyester), překližka, kompozitní dřevo
- Rozměry: 223 x 93 x 78/88 cm (D x Š x V)
- Matrace:
- Materiál: samet (100% polyester)
- Výplňový materiál: taštičkové pružiny, pěna
- Rozměry: 90 x 220 x 20 cm (Š x D x V)
- Vrchní matrace:
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 90 x 220 x 5 cm (Š x D x V)
- Snímatelný a pratelný potah
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x čelo postele typu ušák
- 1x matrace
- 1x vrchní matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka box spring |
|---|---|
| EAN: | 8721158545978 |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 220 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 90 x 220 x 5 cm (Š x D x V) |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Hmotnost: | 48.1 kg |
| Rozměr balení 2: | 18.9 x 8.5 x 44.3 cm |
| Rozměr balení 3: | 30.4 x 29.3 x 99.8 cm |
| Rozměr balení 5: | 25 x 24.8 x 51.9 cm |
| Rozměr balení 1: | 42.7 x 9.6 x 91.9 cm |
| Rozměr balení 4: | 27.7 x 18.4 x 114.2 cm |
-1.png)