Box spring postel s matrací 90x190 cm textil [3285750]
Kód: 3285752 3285756 3285751 3285755 3285750 3285754 3285753 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Používejte tuto postel s pružinovým matrací a užijte si klidný noční spánek! Nabízí maximální relaxaci a příjemný spánek.
- Měkký a odolný materiál: Polyesterová tkanina kombinuje měkkost, prodyšnost a odolnost a zaručuje vám maximální pohodlí a útulnost.
- Matrace s taštičkovými pružinami: Tato matrace s taštičkovými pružinami má jednotlivé taštičkové pružiny, které fungují nezávisle a poskytují personalizovanou oporu reagující pouze na tlak v každé oblasti. Tato konstrukce zabraňuje „srolování“ a snižuje přenos pohybu ve srovnání s tradičními matracemi s otevřenými pružinami. Každá taštičková pružina podpírá tělo individuálně.
- Pohodlná vrchní matrace: Tato vrchní matrace zvyšuje oporu a pohodlí díky svému měkkému a prodyšnému povrchu a zároveň prodlužuje životnost vaší matrace. Jeho odnímatelný potah umožňuje snadné praní, takže údržba je hračka.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Stabilní a odolné nohy: Tato postel je podepřena pevnými nohami, které zajišťují stabilitu, bezpečnost a pevnost.
Dobré vědět:
- Z hygienických důvodů nelze matraci vrátit, pokud je obal odstraněn nebo otevřen.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Rám postele s čelem:
- Materiál: textil (100% polyester), překližka, kompozitní dřevo
- Rozměry: 190 x 90 x 100,5 cm (D x Š x V)
- Zesílené plastové nožičky
- Matrace:
- Materiál potahu: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: taštičkové pružiny, pěna
- Pevnost: střední
- Rozměry: 90 x 190 x 20 cm (Š x D x V)
- Vrchní matrace:
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 90 x 190 x 5 cm (Š x D x V)
- Snímatelný a pratelný potah
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
- 1x matrace
- 1x vrchní matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka box spring |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 190 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | béžová, černá, hnědá, modrá, šedá, tmavě šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 90 x 190 x 5 cm (Š x D x V) |
| Materiál potahu: | textil (100% polyester) |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Pevnost: | střední |
| Hmotnost: | 61.68 kg |
-1.png)