Box spring postel s matrací 160x210 cm samet [3315928]
Kód: 3315929 3315927 3315932 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Používejte tuto postel s pružinovým matrací a užijte si klidný noční spánek! Nabízí maximální relaxaci a příjemný spánek.
- Měkký a pohodlný materiál: Sametová tkanina má měkký a hladký povrch, který poskytuje příjemný pocit na pokožce a přináší vám teplo a maximální pohodlí.
- Matrace s taštičkovými pružinami: Tato matrace s taštičkovými pružinami má jednotlivé taštičkové pružiny, které fungují nezávisle a poskytují personalizovanou oporu reagující pouze na tlak v každé oblasti. Tato konstrukce zabraňuje „srolování“ a snižuje přenos pohybu ve srovnání s tradičními matracemi s otevřenými pružinami. Každá taštičková pružina podpírá tělo individuálně.
- Pohodlná vrchní matrace: Tato vrchní matrace zvyšuje oporu a pohodlí díky svému měkkému a prodyšnému povrchu a zároveň prodlužuje životnost vaší matrace. Jeho odnímatelný potah umožňuje snadné praní, takže údržba je hračka.
- Lamely pro optimální oporu: Rám postele je kompletní s lamelami, které poskytují matraci nezbytnou oporu a prodyšnost.
Dobré vědět:
- Z hygienických důvodů nelze matraci vrátit, pokud je obal odstraněn nebo otevřen.
- Tento rám postele má lamelový základ a lamely jsou součástí dodávky.
- Rám postele
- Materiál: samet (100% polyester), překližka, kompozitní dřevo
- Rozměry: 213 x 160 x 25 cm (d x š x v)
- Montáž nutná: ano
- Matrace:
- Materiál: samet (100% polyester)
- Výplňový materiál: taštičkové pružiny, pěna
- Rozměry: 160 x 210 x 20 cm (Š x D x V)
- Vrchní matrace:
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: molitan
- Celkové rozměry: 160 x 210 x 5 cm (Š x D x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x matrace
- 1x vrchní matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské box spring |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 210 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Barva: | černá, tmavě modrá, růžová, šedá, tmavě šedá, zelená |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 160 x 210 x 20 cm (Š x D x V) |
| Montáž nutná: | ano |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 160 x 210 x 5 cm (Š x D x V) |
| Rozměr balení 1: | 39.6 x 38.1 x 87.3 cm |
| Rozměr balení 2: | 30.8 x 20.1 x 108.7 cm |
| Rozměr balení 3: | 29.3 x 28.1 x 65.3 cm |
| Hmotnost: | 58.3 kg |
-1.png)