Box spring postel s matrací 120x200 cm umělá kůže [3286116]
Kód: 3286117 3286116 3286118 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Používejte tuto postel s pružinovým matrací a užijte si klidný noční spánek! Nabízí vám maximální relaxaci a příjemný spánek.
- Odolná umělá kůže: Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Je odolná vůči skvrnám, takže se snadno čistí vlhkým hadříkem. Hladký povrch jí dodává luxusní vzhled a krásu pravé kůže.
- Matrace s taštičkovými pružinami: Tato matrace s taštičkovými pružinami má jednotlivé taštičkové pružiny, které fungují nezávisle a poskytují personalizovanou oporu reagováním pouze na tlak v každé oblasti. Tato konstrukce zabraňuje „srolování“ a snižuje přenos pohybu ve srovnání s tradičními matracemi s otevřenými pružinami. Každá taštičková pružina podpírá tělo individuálně.
- Pohodlná vrchní matrace: Tato vrchní matrace zvyšuje oporu a pohodlí díky svému měkkému a prodyšnému povrchu a zároveň prodlužuje životnost vaší matrace. Jeho odnímatelný potah umožňuje snadné praní, takže údržba je hračka.
- Vynikající opora: Čelo postele vám poskytuje vynikající oporu zad, když sedíte v posteli a čtete si nebo sledujete televizi.
- Stabilní a odolné nohy: Tato postel je podepřena pevnými nohami, které zajišťují stabilitu, bezpečnost a pevnost.
Dobré vědět:
- Z hygienických důvodů nelze matraci vrátit, pokud je obal odstraněn nebo otevřen.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí dodávky.
- Rám postele s čelem:
- Materiál: umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), překližka, kompozitní dřevo, masivní borové dřevo
- Rozměry: 200 x 120 x 100,5 cm (D x Š x V)
- Zesílené plastové nožičky
- Podpěrné nohy z masivního borového dřeva
- Matrace:
- Materiál potahu: umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester)
- Výplňový materiál: taštičkové pružiny, pěna
- Pevnost: střední
- Rozměry: 120 x 200 x 20 cm (Š x D x V)
- Vrchní matrace:
- Materiál: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 120 x 200 x 5 cm (Š x D x V)
- Snímatelný a pratelný potah
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1 x hlavové čelo
- 1x matrace
- 1x vrchní matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka box spring |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, šedá |
| Materiál: | syntetický textil |
| Rozměry: | 120 x 200 x 5 cm (Š x D x V) |
| Materiál potahu: | umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester) |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Pevnost: | střední |
| Hmotnost: | 80.5 kg |
-1.png)