Box spring postel s matrací 100x200 cm umělá kůže [3144595]
Kód: 3144591 3144590 3144594 3144595 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Používejte tuto postel s pružinovým boxspringem a užijte si klidný noční spánek! Nabízí vám maximální relaxaci a příjemný spánek.
- Odolná umělá kůže: Prémiová umělá kůže je vysoce odolný materiál. Je odolná vůči skvrnám, takže se snadno čistí vlhkým hadříkem. Hladký povrch dodává také luxusní vzhled a krásu pravé kůže.
- Matrace s taštičkovými pružinami: Vestavěná individuální taštičková pružina je známá svou velmi vysokou kvalitou a zároveň zajišťuje vysokou úroveň odolnosti a přizpůsobivosti. Dokáže účinně absorbovat hluk a nárazy způsobené házením a otáčením.
- Středně tvrdá opora: Matrace postele dokonale poskytuje dodatečnou stabilitu a správnou úroveň pevnosti bez obětování pohodlí. Je tedy ideální pro spaní na zádech nebo na břiše.
- Vrchní matrace šetrná k pokožce: Chránič matrace má odolný a zároveň šetrný k pokožce látkový potah, díky čemuž je měkký a pohodlný.
- Překližkové lamely: Postel má překližkové lamely, které zajišťují dobré rozložení hmotnosti a zajišťují, že matrace zůstane na místě při každém otočení těla během spánku.
Poznámka:
- Z hygienických důvodů nelze matraci vrátit, pokud je obal odstraněn nebo otevřen.
- Každý výrobek je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.
- Tento rám postele má lamelový rošt a lamely jsou součástí balení.
- Rám postele
- Materiál: umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester), překližka, kompozitní dřevo
- Rozměry: 203 x 100 x 35 cm (D x Š x V)
- Matrace:
- Materiál: umělá kůže (75 % polyvinylchlorid, 5 % bavlna, 20 % polyester)
- Výplňový materiál: taštičkové pružiny, pěna
- Celkové rozměry: 100 x 200 x 20 cm (Š x D x V)
- Vrchní matrace:
- Materiál vrchní matrace: textil (100% polyester)
- Výplňový materiál: molitan
- Rozměry: 100 x 200 x 5 cm (Š x D x V)
- Balení obsahuje:
- 1 x rám postele
- 1x matrace
- 1x vrchní matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednolůžka box spring |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Barva: | béžová, bílá, černá, hnědá, šedá |
| Materiál: | kůže |
| Rozměry: | 100 x 200 x 5 cm (Š x D x V) |
| Výplňový materiál: | molitan |
| Celkové rozměry: | 100 x 200 x 20 cm (Š x D x V) |
| Materiál vrchní matrace: | textil (100% polyester) |
| Hmotnost: | 46.38 kg |
-1.png)