Box na nářadí 420 x 220 x 340 mm PP [151841]
Kód: 151841Detailní popis produktu
Tento box na nářadí má prostorný vnitřek pro uložení kladiva, měřicího pásma, šroubováků, klíčů a dalšího nářadí.
- Prvotřídní materiál: Tento úložný organizér na nářadí je vyroben ze 100% polypropylenu, takže je robustní, dlouho vydrží a snadno se čistí.
- Úložná funkce: Přihrádka pro elektrické nářadí poskytuje dostatek úložného prostoru. Obsahuje dva vrchní organizéry a odnímatelný zásobník, vhodný pro uložení menšího ručního nářadí, šroubů, matic, vrutů a hřebíků.
- Průhledné víko: Vyklápěcí průhledná víka umožňují neustálý přehled o obsahu.
- Uzamykatelné provedení: Box na nářadí lze uzamknout visacím zámkem (není součástí balení), aby se zabránilo neoprávněnému přístupu.
- Barva: černá a žlutá
- Materiál: 100% PP (polypropylen)
- Rozměry: 420 x 220x 340 mm (D x Š x V)
- Čistá hmotnost: 2,34 kg
- 100% recyklovatelné, splňující požadavky REACH
- Nárazuvzdorné, odolné proti chladu
- Odolné vůči olejům a rozpouštědlům
- Neabsorbuje žádnou vlhkost
- Pevné pákové uzávěry
- Pevná jednoruční rukojeť
- Odnímatelný držák na nářadí
- Integrované přihrádky na třídění součástek ve víku
- Uzamykatelné
- Montáž nutná: ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy a kufry na nářadí |
|---|---|
| EAN: | 8720286931073 |
| Šířka: | 22 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Barva: | černá/žlutá |
| Materiál: | plast |
| Rozměry: | 420 x 220x 340 mm (D x Š x V) |
| Čistá hmotnost: | 2,34 kg |
| Montáž nutná: | ne |
| Hmotnost: | 2.84 kg |
| Rozměr balení 1: | 36.5 x 24.2 x 43.7 cm |
-1.png)