Botník SENJA ratanový vzhled 59,5x35x107 cm masivní dřevo [358050]
Kód: 358050Detailní popis produktu
Zabraňte zbytečnému nepořádku a hromadění prachu a zařiďte si doma uklizené prostředí s tímto dřevěným botníkem!
- Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.
- UV lak: UV lak je speciální typ laku, který se vytvrzuje pomocí ultrafialového sušicího stroje. Ve srovnání s jinými laky vytváří UV laky živější, luxusnější a na dotek příjemnější povrch.
- Dostatek úložného prostoru: Tento botník má 5 přihrádek a dvoukřídlá dvířka, takže vám poskytne dostatek prostoru pro přehledné uspořádání vašich bot a jiných věcí.
- Povrch s ratanovým vzhledem: Povrch dvířek tohoto botníku je ručně vyroben z polyratanu, dvoubarevné kombinace bohémského a moderního stylu z poloviny minulého století, která dodá vašemu prostoru útulný a zároveň stylový nádech.
- Stabilní horní deska skříňky: Horní deska tohoto botníku je ideální pro vystavení vašich oblíbených dekorativních předmětů, jako jsou vázy, pokojové rostliny apod.
Varování:
- Aby se zabránilo převrácení, musí být tento výrobek používán s dodaným nástěnným upevňovacím zařízením.
- Materiál: masivní borové dřevo s UV lakem, kompozitní dřevo, polyratan
- Rozměry: 59,5 x 35 x 107 cm (Š x H x V)
- Rozměry dvířek (každá): 27 x 73 cm (Š x V)
- S dřevěnými úchytkami
- Řada: SENJA
- Montáž nutná: ano
- Legal Documents:
Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky do předsíně |
|---|---|
| EAN: | 8721012134669 |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 107 cm |
| Barva: | bílá, černá, hnědá |
| Materiál: | masivní dřevo |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Rozměry: | 59,5 x 35 x 107 cm (Š x H x V) |
| Rozměry dvířek (každá): | 27 x 73 cm (Š x V) |
| Řada: | SENJA |
| Montáž nutná: | ano |
| Legal Documents: | Další informace o tom, jak předcházet překlopení nábytku naleznete zde |
-1.png)