Barový vozík 60 x 39,5 x 89 cm kompozitní dřevo [848275]
Kód: 848269 848271 848272 848274 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tento barový vozík s elegantním designem a praktickým využitím jistě pozvedne váš zážitek ze zábavy.
- Stabilní a odolný materiál: Kompozitní dřevo je trvanlivý a stabilní materiál s hladkým povrchem, který je odolný vůči vlhkosti, kroucení a štěpení, takže se jedná o spolehlivou volbu pro různé projekty.
- Dostatek úložného prostoru: Tento barový vozík poskytuje dostatek úložného prostoru pro přípravu jídla, kuchyňské náčiní, nádobí, malé spotřebiče, lahve, víno a další předměty.
- Snadné přemisťování a bezpečné zajištění: Tento vozík je vybaven uzamykatelnými kolečky, která vám umožní snadno jej přemístit na libovolné místo a bezpečně jej uzamknout pro větší kontrolu a bezpečnost.
- Všestranné využití: Tento kuchyňský skladovací vozík může sloužit také jako vozík pro servírování odpoledního čaje nebo bar na přípravu kávy. Hodí se do vaší kuchyně, jídelny, obývacího pokoje a dalších místností.
- Materiál: kompozitní dřevo
- Rozměry: 60 x 39,5 x 89 cm (Š x H x V)
- Počet polic: 2
- Počet vchodů: 2
- Počet ložnic: 2
- Max. nosnost:
- Horní police: 30 kg
- Střední police: 10 kg
- Spodní police: 50 kg
- Montáž nutná: ano
- Součástí dodávky je montážní příslušenství
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příborníky a skříňky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 39.5 cm |
| Výška: | 89 cm |
| Barva: | bílá, černá, světlé dřevo, tmavé dřevo, šedá |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry: | 60 x 39,5 x 89 cm (Š x H x V) |
| Počet polic: | 2 |
| Počet vchodů: | 2 |
| Počet ložnic: | 2 |
| Horní police: | 30 kg |
| Střední police: | 10 kg |
| Spodní police: | 50 kg |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 27.4 kg |
-1.png)