7dílný zahradní barový set [3073579]
Kód: 3073579Detailní popis produktu
Tato zahradní barová sestava je perfektním přírůstkem k vašemu venkovnímu posezení.
Jídelní sestava má robustní ocelový rám, takže je vysoce odolná a stabilní. Jídelní stůl má bytelnou stolní desku z tvrzeného skla, která se snadno čistí vlhkým hadříkem a je vhodná pro venkovní použití. Textilen, měkký na dotek a zároveň odolný vůči povětrnostním vlivům, zajišťuje pohodlí při sezení. Kromě toho jsou židle lehké a snadno se přenáší.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
- Materiál: tvrzené sklo, ocel, textilen
- Rozměry stolu: 110 x 60 x 110 cm (D x Š x V)
- Rozměry židlí: 54 x 63,5 x 109 cm (Š x H x V)
- Tloušťka stolní desky: 5 mm
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 1 x stůl
- 6 x židle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové sety na zahradu |
|---|---|
| EAN: | 8720286504024 |
| Barva: | černá, černá/šedá |
| Materiál: | kov + sklo |
| Rozměry stolu: | 110 x 60 x 110 cm (D x Š x V) |
| Rozměry židlí: | 54 x 63,5 x 109 cm (Š x H x V) |
| Tloušťka stolní desky: | 5 mm |
| Montáž nutná: | ano |
| Hmotnost: | 65.1 kg |
-1.png)