6díln zahradní souprava z palet s poduškami borovice [3066982]
Kód: 3066999 3066987 3067005 3066993 3067000 3066988 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Na této dřevěné sedací soupravě z palet můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, na chvilku si zdřímnout nebo si povídat s rodinou a přáteli. Její nadčasový design z palet vnese na vaši zahradu, terasu či do obývacího pokoje rustikální kouzlo.
Sada venkovního nábytku je zhotovená z impregnovaného borového dřeva, je tedy odolná a nepodléhá klimatickým vlivům. Tato zahradní sedací souprava má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Spolu s přiloženou poduškou poskytne tato dřevěná sedací souprava maximální pohodlí vám i vašim hostům.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
- Materiál: borové dřevo, černě impregnované
- Materiál podušky: textil (100% polyester)
- Rozměry stolku (každý): 60 x 60 x 25 cm (Š x H x V)
- Rozměry rohové pohovky (každá): 110 x 65 x 55 cm (Š x H x V)
- Výška sedáku od země: 25 cm
- Tloušťka podušky: 10 cm
- Područku lze sestavit jak na levou, tak na pravou stranu
- Vhodný jak pro venkovní, tak i vnitřní použití
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2x stolek
- 4x rohová pohovka
- 4x poduška na sedák
- 4 x polštář na opěradlo
- 4x boční poduška
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy z palet |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, bílá, černá, červená, hnědá, modrá, tmavě modrá, šedá, zelená, mix barev |
| Materiál: | dřevo |
| Materiál podušky: | textil (100% polyester) |
| Rozměry stolku (každý): | 60 x 60 x 25 cm (Š x H x V) |
| Výška sedáku od země: | 25 cm |
| Tloušťka podušky: | 10 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Rozměry rohové pohovky (každá): | 110 x 65 x 55 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 89.8 kg |
ZDARMAZDARMA
3066919
ZDARMAZDARMA
275300
ZDARMAZDARMA
3066775
ZDARMAZDARMA
275312
ZDARMAZDARMA
275330
ZDARMAZDARMA
3066703
ZDARMAZDARMA
3066847
-1.png)