3 nástěnné plovoucí MDF police ve tvaru U na knihy a DVD [242176]
Kód: 242175Detailní popis produktu
Tato sada sestává ze 3 nástěnných polic, které u vás doma krásně vyniknou. Tyto nástěnné police mají systém neviditelného uchycení, takže se snadno instalují a poslouží vám jako ideální místo k vystavení různých věcí, jako jsou ocenění, knihy, sběratelské předměty, ozdoby apod.
Tyto nástěnné police můžete pověsit dohromady nebo každou zvlášť. Tyto otevřené police se hodí do každého stylu zařízení a promění holou zeď v dominantu pokoje! Tyto závěsné police jsou zhotoveny z vysoce kvalitní MDF s matným nátěrem.
Balení obsahuje 3 nástěnné police, šrouby a hmoždinky.
- Materiál: MDF s matnou povrchovou úpravou
- Rozměry větší police: 60 x 12 x 10 cm (Š x H x V)
- Rozměry prostřední police: 45 x 12 x 10 cm (Š x H x V)
- Rozměry menší police: 30 x 12 x 10 cm (Š x H x V)
- Neviditelný upevňovací systém
- Balení obsahuje 3 nástěnné police, šrouby a hmoždinky
- Max. nosnost každé police: 5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police |
|---|---|
| EAN: | 8718475938477 |
| Barva: | bílá, černá, červená, zelená |
| Materiál: | dřevotříska |
| Rozměry větší police: | 60 x 12 x 10 cm (Š x H x V) |
| Rozměry prostřední police: | 45 x 12 x 10 cm (Š x H x V) |
| Rozměry menší police: | 30 x 12 x 10 cm (Š x H x V) |
| Max. nosnost každé police: | 5 kg |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
-1.png)