2místn pohovka z palet s poduškami borov dřevo [3066619]
Kód: 3066644 3066632 3066639 3066627 3066645 3066633 3066643 3066631 3066640 3066628 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Na této dřevěné 2místné pohovce z palet můžete v pohodlí odpočívat a užívat si krásného počasí, na chvilku si zdřímnout nebo si povídat s rodinou a přáteli. Její nadčasový design z palet vnese na vaši zahradu, terasu či do obývacího pokoje rustikální kouzlo.
Venkovní pohovka je zhotovená z impregnovaného borového dřeva, je tedy odolná a nepodléhá klimatickým vlivům. Tato pohovka na terasu má pevnou konstrukci a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Spolu s přiloženou poduškou poskytne tato zahradní pohovka z palet maximální pohodlí vám i vašim hostům.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
- Materiál: borové dřevo, šedě impregnované
- Materiál podušky: textil (100% polyester)
- Rozměry pohovky (každá): 110 x 65 x 55 cm (Š x H x V)
- Výška sedáku od země: 25 cm
- Tloušťka podušky: 10 cm
- Područku lze sestavit jak na levou, tak na pravou stranu
- Vhodný jak pro venkovní, tak i vnitřní použití
- Montáž nutná: ano
- Balení obsahuje:
- 2 x rohová pohovka
- 2x poduška na sedák
- 2x poduška na opěradlo
- 2x boční poduška
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky z palet |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | béžová, bílá, černá, červená, hnědá, modrá, tmavě modrá, šedá, zelená, mix barev |
| Materiál: | dřevo |
| Materiál podušky: | textil (100% polyester) |
| Výška sedáku od země: | 25 cm |
| Tloušťka podušky: | 10 cm |
| Montáž nutná: | ano |
| Rozměry pohovky (každá): | 110 x 65 x 55 cm (Š x H x V) |
| Hmotnost: | 54.32 kg |
-1.png)