Jak vrátit zboží

Je zákonem stanovená 14denní lhůta, během které můžete produkt vrátit bez udání důvodu, tj. lhůta na rozmyšlenou. 

Lhůta na rozmyšlenou vyprší za 14 dní ode dne, kdy jste Vy nebo Vámi určená třetí strana (nikoli dopravce) obdrželi produkt. Pokud jste si objednali více produktů, lhůta na rozmyšlenou začíná běžet až den po obdržení posledního produktu.

Během doby na rozmyšlenou si můžete produkt prohlédnout a zhodnotit pouze jako v kamenném obchodě. Pokud během doby na rozmyšlenou překročíte rámec toho, co je nezbytné pro stanovení povahy a vlastností produktu, jste odpovědní za jakoukoli ztrátu hodnoty z toho plynoucí.

O svém rozhodnutí o odstoupení od kupní smlouvy nás musíte informovat písemně, před uplynutím této lhůty, zasláním Formuláře o odstoupení od smlouvy na náš e-mail obchod@home-dekor.cz.

Dále prosíme postupujte blíže popsaným způsobem.

Produkt zabalte do původního balení, pokud je to možné. Ideálně, aby rozměr a počet krabic odpovídal těm dodaným. Prosíme rovněž o odstranění původních přepravních štítků, aby nedošlo k zpětnému zaslání. Pokud budete mít vlastní balení, prosím o uvedení této skutečnosti a rozměru zaslaného balíku. 

Zasílané zboží je nutné nám předem nahlásit a zaslat Vámi zvoleným přepravcem, na naše reklamační oddělení:

HOME-DEKOR.cz - vratka, Arménská 13, Brno - Bohunice  625 00, tel. 721 341 220, email: obchod@home-dekor.cz

Peníze vracíme nejpozději do 14 dnů po přijetí Vašeho rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Můžeme zpozdit vrácení peněz, dokud nedostaneme produkt zpět nebo dokud neposkytnete důkaz o jeho odeslání. Refundaci částky provedeme vždy stejnou platební metodou, jakou jste provedli původní transakci, pokud jsme se společně výslovně nedohodli jinak. 

Snad už víte to nejdůležitější a nyní můžete bez obav objednávat :-)

Děkujeme za Vaši pozornost.

Váš tým HOME-DEKOR.cz

 

shutterstock_755389255 [Převedený]