Jak vrátit zboží

Je zákonem daná 14denní lhůta, během které můžete produkt vrátit bez udání důvodu, tj. lhůta na rozmyšlenou. 

Musíte nás jen o svém rozhodnutí informovat před uplynutím této lhůty. Vaše rozhodnutí můžete oznámit telefonicky +420 777 782 919, nebo e-mailem obchod@home-dekor.cz.

Lhůta na rozmyšlenou vyprší za 14 dní ode dne, kdy jste Vy nebo Vámi určená třetí strana (nikoli dopravce) obdrželi produkt. Pokud jste si objednali více produktů, lhůta na rozmyšlenou začíná až den po obdržení posledního produktu.

Během doby na rozmyšlenou si můžete produkt prohlédnout a zhodnotit pouze jako v kamenném obchodě. Pokud během doby na rozmyšlenou překročíte rámec toho, co je nezbytné pro stanovení povahy a vlastností produktu, jste odpovědní za jakoukoli ztrátu hodnoty z toho plynoucí.

Vrácení je ZDARMA, pokud využijete našeho dopravce, který si ve stanovený den (nejdříve 3. den od oznámení odstoupení a nejpozději do 1 týdne) balík přebere a to v časovém rozmezí od 8:00 do 17:00 hod.

Produkt zabalte do původního balení, pokud je to možné. Ideálně, aby rozměr a počet krabic odpovídal těm dodaným. Prosíme rovněž o odstranění původních přepravních štítků. Pokud nelze vyhovět, prosíme o nahlášení změny v počtu a rozměrech krabic.

Pokud se rozhodnete vrátit zboží prostřednictvím jiného/svého dopravce, nemůžeme Vám náklady na dopravu hradit.

Adresa pro zaslání: Ladislav Konvičný, Hrádek 298, Hrádek, 671 27, tel. 777 782 919.

Peníze vracíme nejpozději do 14 dnů po přijetí Vašeho rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Můžeme zpozdit vrácení peněz, dokud nedostaneme produkt zpět nebo dokud neposkytnete důkaz o jeho odeslání, podle toho, co nastane dříve. Refundaci částky provedeme vždy stejnou platební metodou, jakou jste provedli původní transakci, pokud jsme se společně výslovně nedohodli jinak. 

K vyřízení odstoupení od smlouvy prosím vyplňte Formulář - odstoupení od smlouvy a následně zašlete na e-mail: obchod@home-dekor.cz

Snad už víte to nejdůležitější a nyní můžete bez obav objednávat :-)

Děkujeme za Vaši pozornost.

Váš tým HOME-DEKOR.cz

 

shutterstock_755389255 [Převedený]